Kurumsal

Biz Kimiz

Üretim faaliyetlerine başladığımız günden itibaren yaptığımız müşteri takibi ve üretim kalitemizle Pine Makina olarak kısa sürede sektörde tanınan firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Proje bazlı butik işlerde , geniş ve deneyimli kadromuzla dinamik ve etkili bir şekilde en iyiyi hedefleyerek durmadan çalışmaktayız.

Geniş makine parkurumuzla hızlı, kaliteli ve zamanında teslim garantisini ilke edinen firmamız; müşteri, tedarikçi ve çalışanlarının da memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı amaç edinmiştir. Bu yönde kendini hızla geliştirmeye devam etmektedir ve yatırımlarını bu hedefler doğrultusunda yapmaktadır.

Nasıl Çalışırız ?

Görüşme

İlk olarak müşterimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayabilmek için, şirket bünyesinde konu hakkında proje değartmanının hazır bulunduğu bir toplantı yaparız.

Teklif

Görüşme sonunda ortaya çıkan ihtiyaçlara göre bir teklif hazırlarız. Tekliften çok iş planının hem müşterimiz hem bizler için önem teşkil etmesine özen gösteririz.

Tasarım

İmzalanan sözleşmenin ardından tasarım bölümümüz proje tamamlandıktan sonra nasıl görüneceğine dair bir eskiz tasarım hazırlar. Tasarım revizyonu konusunda Pine Makina’da bir sınırlama bulunmamaktadır. Bizim çalıştığımız her eskiz tasarım değiştirilmeden üretime girecektir diye bir kural yoktur. Müşterilerimizin makul ve mantıklı her istekleri tasarıma revizyon olarak yansıtılır.

Üretim

Revizyonu tamamlanan projelerin müşteri onayından sonra Pine Makina üretim bölümüne iletilir ve üretime bu aşamada başlanır.

English EN Turkish TR